Otlan

Opis forum

Ogłoszenie

Zapraszam na forum OTLAN

#1 2009-08-31 20:09:15

Pan Elvis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 24
Punktów :   

Proba, na Tutora lub + ?:-)

Witam, na początku chciałbym się przedstawić: Mam na imię Daniel, lat 15, zamieszkały w Szczecinie, w Tibie gram od 6lat (Ci którzy nie chcą nie muszą wierzyć). Zgłaszam swoją osobę na wyższe stanowisko na „OtLan” , chodzi mi albowiem jak na razie o stanowisko Tutora, a z biegiem czasu coś więcej. Dlaczego chciałbym zostać Tutorem? Chciałbym wraz z „Nike” pomoc OTS’owi wyjsc na dobra droge (nic nie sugeruje), chciałbym aby na tym OTS było mniej: boterów, osób które w sposób skandaliczny łamią regulamin i żeby gra na tym OTS było „jak z bajki”. Zapewne jak każdy mam doświadczenie w byciu Tutorem i +. Powiem krótko, miałem swojego OTS, na którym grało dziennie około 100 osób ( może to nie jest dużo lecz mi wystarczyło). Czy coś jeszcze dodać? Hmm.. Jeżeli dacie mi szanse na Tutora bądź + zapewniam, że będziecie zadowoleni. Proszę o szczerość do bólu. Z góry dziękuję i Pozdrawiam, Pan Elvis ;]

Offline

 

#2 2009-08-31 20:17:17

blaz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 23
Punktów :   -2 

Re: Proba, na Tutora lub + ?:-)

Czekam na opinie

Offline

 

#3 2009-08-31 21:44:25

Quater

Użytkownik

Skąd: Soul Society <-->Hueco Mundo
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 52
Punktów :   

Re: Proba, na Tutora lub + ?:-)

Hmm elvisa znam od kilku dni i powiem ze jest spoko jest zawsze na moje zawolanie ( w koncu jest menosem xd ) Ale jego umiejetnosci moge ocenic jako dobre a to co napisal o sobie mowi samo za siebie pzdr Quater wasz Vasto Lorde


Quaterion Windrunner Zamieszkaly w Soul Society Kapitan 7 Dywizjy 13 oddzialow obronnych
Btw podal bym wam gg ale nie lubia jak mi ktos spamuje ;o wiec gg only vip

Best Gain 7100-7200 30 min O_o

Offline

 

#4 2009-08-31 21:47:44

Nike

Użytkownik

-
Call me!
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Proba, na Tutora lub + ?:-)

Moja opinia nie wywiąże sie z tego, że jestem z nim w gildi czy etc..
Myślę, że ten ziomus podołłaby stanowisku Tutora!
Jest to gracz, ogarnijęty, można z nim pogadac, pomoże w każdej sytuacji!

Nie chcę w tym temacie spamować, lecz musze! Ot lander Ogarnij tego Marko Polo, chce z nim normalnie pogadać o sprawach na ots'ie.. a on wlacza swoje adhd i  "ssij" etc.. Spamuje na /b .. kazdy sie z niego smieje i olewa tego ots'a bo robi sie coraz gorszy wlasnie przez Niego.. ! Jeszcze mialbym prosbe, jesli mozesz podaj mi swoje gg na priva na tibi lub tu na pm.. // Chce dodać >     Jeszcze napisal nam na /b .. ze byl afk 20 min bo mielismy go w trapie na mostku i wkoncu padl i napisal " ze stal afk i ze nie moglisbt go zajebac i sie buahshahl na ./b to wszyscy odrazu zaspamowali mi na priva, czemu on ma bota a ja nie moge miec itp.. Chce zebys cos z tym zrobil!..

Ostatnio edytowany przez Nike (2009-09-01 13:57:11)

Offline

 

#5 2009-09-06 22:16:13

nolek

Użytkownik

2549297
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Proba, na Tutora lub + ?:-)

GM ZMIEN SILNIK BO JEST W NIM KEYLOGER I DLATEGO HAKUJA OTS TEZ MIALEM TEGO SAMEGO OTS I SILNIK ORAZ MAPKE!! NAPISZ JAK COS NA GG POMOGE CI 2549297

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brudzen.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl www.les-iris-mauves.pun.pl www.avilafans.pun.pl www.js4038.pun.pl